SSD Transcend MTS430S TS512GMTS430S 512 GB
Transcend TS512GMTS430S |
|
Ultrakompaktowy i wysokowydajny model dysku SSD M.2 o pojemności 512 GB z interfejsem SATA 3. Wykonany w postaci niewielkich rozmiarów urządzenia open-frame o standardowym rozmiarze 2242 z mocowaniem śrubowym do płytki. Dysk jest kompatybilny z płytami głównymi wyposażonymi w gniazdo M.2 Socket 3 (klawisz B i M). Jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej przeznaczony do użytku jako urządzenie pamięci masowej dla systemów mobilnych.
Instalowany w kompatybilnych laptopach / ultrabookach, nettopach, odpowiedni dla niektórych modeli monobloków. Nadaje się do wyposażania stacji roboczych klasy podstawowej / średniej, wymagających czasu dostępu i szybkości operacji dyskowych. Podstawą sprzętową dysku Transcend 430S M.2 TS512GMTS430S jest połączenie kontrolera Transcend TS6500 (Silicon Motion SM2246EN) z 512 MB pamięci podręcznej DDR3 i wielowarstwową pamięcią flash 3D TLC NAND. Obsługuje szybkie buforowanie operacji zapisu w buforze SLC i korekcję błędów przy użyciu technologii LDPC. Zapewnia szybki sekwencyjny odczyt / zapis (560/500 MB / s) i małe opóźnienia. Producent twierdzi, że gwarantowana trwałość zapisu wynosi 280 TB, co odpowiada zapisowi 75 GB danych dziennie przez 10 lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend MTS430S TS512GMTS430S 512 GB
Wszystkie ceny 6 →Transcend 430S SSD - 512GB - M.2 2242 (42mm) SATA-600 | 292 zł |
Transcend 430S 512GB HD-SSDM2-TRN-030 | 279 zł |
Dysk SSD Transcend 430S 512GB M.2 2242 SATA III (TS512GMTS430S) | 238 zł |
TRANSCEND TS512GMTS430S Transcend 512GB M.2 2242 SSD 430S SATA3 B+M Key TL | 149 zł |
Dysk SSD M.2 TRANSCEND 430S M.2″ 512 GB SATA 6 Gb/s 560MB/s 500MS/s | 190 zł |
Transcend 512GB M.2 2242 SATA 430S - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpła | 159 zł |
Modyfikacje Transcend MTS430S TS512GMTS430S
Ceny na Transcend MTS430S TS512GMTS430S |
---|---|---|---|---|
Transcend MTS430S TS128GMTS430S 128 GB | od 158 zł | 1 oferta | ||
Transcend MTS430S TS256GMTS430S 256 GB | od 152 zł | 5 oferty | ||
Transcend MTS430S TS512GMTS430S 512 GB | od 149 zł | 6 oferty | ||
Transcend MTS430S TS1TMTS430S 1 TB | od 517 zł | 1 oferta |