SSD Transcend ESD370C TS500GESD370C 500 GB
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Transcend TS500GESD370C |
|
Szybkość odczytu i zapisu do 1050 i 950 MB/s. Wstrząsoodporna obudowa. Połączenie USB typu C lub typu A. Funkcjonalna aplikacja Transcend Elite.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend ESD370C TS500GESD370C 500 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend ESD370C Portable SSD - 500GB | 351 zł |
Transcend SSD ESD370C 500GB Niebieski HD-EX-TRN-0010 | 349 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Transcend ESD370C 500GB Niebieski (TS500GESD370C) | 348 zł |
Transcend ESD370C 500GB USB 3.2 Gen. 2 Niebieski - darmowy odbiór w 22 mia | 489 zł |
Transcend Esd370c Usb 3.1 500gb Ssd Niebieski TS500GESD370C | 414 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend ESD370C TS500GESD370C
Ceny na Transcend ESD370C TS500GESD370C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD370C TS250GESD370C 250 GB | od 261 zł | 4 oferty | ||
Transcend ESD370C TS500GESD370C 500 GB | od 348 zł | 6 oferty | ||
Transcend ESD370C TS1TESD370C 1 TB | od 489 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →