SSD Emtec X210G Gaming SSD ECSSD500GX210G 500 GB
Zdjęcia 5 |
Emtec ECSSD500GX210G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Emtec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Emtec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Emtec X210G Gaming SSD ECSSD500GX210G
Ceny na Emtec X210G Gaming SSD ECSSD500GX210G |
---|---|---|---|---|
Emtec X210G Gaming SSD ECSSD500GX210G 500 GB | od 346 zł | 1 oferta | ||
Emtec X210G Gaming SSD ECSSD1TX210G 1 TB | od 474 zł | 2 oferty | ||
Emtec X210G Gaming SSD ECSSD2TX210G 2 TB | od 728 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →