SSD Emtec X200 Portable SSD Power Plus ECSSD512GX200 512 GB
Zdjęcia 6 |
Emtec ECSSD512GX200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Emtec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Emtec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Emtec X200 Portable SSD Power Plus ECSSD512GX200
Ceny na Emtec X200 Portable SSD Power Plus ECSSD512GX200 |
---|---|---|---|---|
Emtec X200 Portable SSD Power Plus ECSSD128GX200 128 GB | od 180 zł | 4 oferty | ||
Emtec X200 Portable SSD Power Plus ECSSD256GX200 256 GB | od 191 zł | 3 oferty | ||
Emtec X200 Portable SSD Power Plus ECSSD512GX200 512 GB | od 343 zł | 2 oferty | ||
Emtec X200 Portable SSD Power Plus ECSSD1TX200 1 TB | od 446 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →