SSD Emtec X200 Portable SSD Power Plus ECSSD256GX200 256 GB
Zdjęcia 6 |
Emtec ECSSD256GX200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Emtec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Emtec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Emtec X200 Portable SSD Power Plus ECSSD256GX200 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EMTEC SSD 31 Gen1 x200 256 GB przenośny czarny ECSSD256GX200 | 191 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Emtec Portable X200 256GB Czarno-czerwony (ECSSD256GX2 | 254 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Emtec X200 Portable SSD 256GB Solid State Drive (Bla | 253 zł |
Modyfikacje Emtec X200 Portable SSD Power Plus ECSSD256GX200
Ceny na Emtec X200 Portable SSD Power Plus ECSSD256GX200 |
---|---|---|---|---|
Emtec X200 Portable SSD Power Plus ECSSD128GX200 128 GB | od 180 zł | 4 oferty | ||
Emtec X200 Portable SSD Power Plus ECSSD256GX200 256 GB | od 191 zł | 3 oferty | ||
Emtec X200 Portable SSD Power Plus ECSSD512GX200 512 GB | od 343 zł | 3 oferty | ||
Emtec X200 Portable SSD Power Plus ECSSD1TX200 1 TB | od 446 zł | 2 oferty |
Polecamy