SSD Transcend ESD270C TS1TESD270C 1 TB
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Transcend TS1TESD270C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend ESD270C TS1TESD270C 1 TB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend ESD270C Portable SSD - 1TB | 398 zł |
Transcend ESD270C 1TB Czarny HD-EX-TRN-0019 | 400 zł |
Dysk TRANSCEND ESD270C Portable 1TB SSD | 402 zł |
Dysk TRANSCEND ESD270C Portable 1TB SSD TS1TESD270C | 402 zł |
Transcend Esd270 1tb Usb-c Usb 3.1 Gen 2 External Ssd Szary TS1TESD270C | 492 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend ESD270C TS1TESD270C
Ceny na Transcend ESD270C TS1TESD270C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD270C TS250GESD270C 250 GB | od 160 zł | 9 oferty | ||
Transcend ESD270C TS500GESD270C 500 GB | od 228 zł | 7 oferty | ||
Transcend ESD270C TS1TESD270C 1 TB | od 398 zł | 6 oferty | ||
Transcend ESD270C TS2TESD270C 2 TB | od 700 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →