Kamera Wi-Fi TP-LINK Tapo C510W
Wideo 3Zdjęcia 4 |
TP-LINK Tapo C510W |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK Tapo C510W
Wszystkie ceny 16 →Tapo C510W 1770500129 Kamera Kopułkowa Czarny/Biały 1238 x 123 x 9 cm | 199 zł |
TP-LINK Kamera Tapo C510W Zewnętrzna Obrót/Nachylenie SHTPLKA00000004 | 266 zł |
Uchylno-obrotowa TP-Link Tapo C510W NET-SMH-MO-TPL-018 | 244 zł |
Kamera TAPO C510W | 266 zł |
TP-LINK Kamera Tapo C510W Zewnętrzna Obrót/Nachylenie 120835 | 282 zł |
Zewnętrzna kamera kopułkowa TP-LINK Tapo C510W to wygodne i zaawansowane technologicznie rozwiązanie służące do ochrony i monitorowania zarówno obiektów domowych, jak i profesjonalnych.
Monitoring wideo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
Dzięki możliwości nagrywania wideo w jakości 2K w dzień i w nocy, Tapo C510W gwarantuje wyraźny obraz o każdej porze dnia. Cechą szczególną kamery jest pełnokolorowe widzenie w nocy, zapewnione dzięki wspólnej pracy diod LED i diod podczerwieni. Kompresja danych przy użyciu kodeka H.264 pozwala zoptymalizować rozmiar plików wideo.
Zaawansowane możliwości monitorowania
Kamera wyposażona jest w funkcje PTZ (pan, tilt, zoom), które pozwalają użytkownikowi na zdalne sterowanie kierunkiem i kątem widzenia. Wbudowane wykrywanie ruchu i rozpoznawanie osób zwiększają skuteczność nadzoru, a inteligentne śledzenie umożliwia aktywne śledzenie poruszających się obiektów.
Integracja i automatyzacja
Możliwość integracji kamery z systemami inteligentnego domu, w tym sterowaniem głosowym za pośrednictwem Google Home i Amazon Alexa, sprawia, że jest to doskonały wybór dla nowoczesnych potrzeb domowych i zawodowych. Kamera obsługuje przechowywanie danych zarówno na zewnętrznych kartach microSD, jak i w chmurze, co zapewnia elastyczność i łatwość dostępu do nagrań.
TP-LINK Tapo C510W to funkcjonalne i niezawodne urządzenie oferujące kompleksowe rozwiązania do monitoringu zewnętrznego z wygodnym zdalnym sterowaniem i zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa.