Żarówka TP-LINK Tapo L530E 2 pcs
Wideo 11Zdjęcia 5 |
TP-LINK Tapo L530E 2 pcs 2 x 8.7 W8.7 W |
|
Elastyczna regulacja jasności i kolorów. Obsługa Google Home i poleceń głosowych. Włączanie i wyłączanie światła zgodnie z harmonogramem. Tryb wyjazdowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK Tapo L530E 2 pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link Tapo L530E | 112 zł |
AB LED żarówka TP-LINK E27, 220-240V, 8.7W, 806lm, 6000k, RGB, 15000h, chy | 99 zł |
Tp-link L530e E27 2500k/6500k Smart Bulb 2 Units Biały TAPOL530E(2-PACK) | 114 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości żarówki TP-LINK Tapo L530E 2 pcs:
- Wielobarwne
- Harmonogram i timer
- Kontrola głosu
- Tryb nieobecności
- Łatwe ustawienie
- Nie ma potrzeby tworzenia oddzielnego centrum sterowania
- Oszczędzanie energii
- Ekosystem Tapo
- Baza E27
- Możliwość przyciemniania
Modyfikacje TP-LINK Tapo L530E 2 pcs
Ceny na TP-LINK Tapo L530E 2 pcs |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Tapo L530E 2 pcs | od 99 zł | 3 oferty | ||
TP-LINK Tapo L530E | od 45 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →