Kamera do monitoringu TP-LINK VIGI C230 2.8 mm
TP-LINK VIGI C230 2.8 mm 2.8 mm4 mm |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK VIGI C230 2.8 mm
Kamera VIGI C23028mm 4MP Dome VIGI C230(2.8mm) | 324 zł |
TP-LINK Kamera VIGI C230(2.8mm) 4MP Dome MOTPLKAMP000011 | 311 zł |
TP-LINK Kamera VIGI C230(2.8mm) 4MP Dome 109055 | 311 zł |
TP-LINK Kamera VIGI C230(2.8mm) 4MP Dome | 362 zł |
Analiza i identyfikacja
Kopułkowa kamera monitorująca TP-LINK VIGI C230 o średnicy 2,8 mm zapewnia doskonałą jakość obrazu i możliwość rejestracji kolorów przez całą dobę. Urządzenie to jest w stanie powiadamiać o różnorodnych zdarzeniach, m.in. o naruszeniu ustalonych granic czy nieuprawnionym dostępie do chronionego obszaru. Jego oprogramowanie skutecznie określa typy obiektów w kadrze. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia wbudowany mikrofon. Nowoczesna technologia kompresji H.265+ zapewnia wyraźny obraz bez przeciążania sieci i oszczędzania miejsca na dysku. Opracowane funkcje Smart IR, BLC i DWDR zapewniają wyjątkową jakość wideo w każdych warunkach oświetleniowych.
Odporność na żywioły
Kamera jest chroniona przed deszczem i kurzem zgodnie z klasą IP67, a dzięki metalowej obudowie posiada właściwości antywandalowe (IK10). Zaletą kamery jest możliwość zasilania poprzez PoE, co pozwala na instalację jej w różnych lokalizacjach bez konieczności podłączania do tradycyjnej sieci 220 V. Idealnie nadaje się do zwiększenia bezpieczeństwa domów, przestrzeni biurowych czy punktów handlowych.
Modyfikacje TP-LINK VIGI C230 2.8 mm
Ceny na TP-LINK VIGI C230 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
TP-LINK VIGI C230 2.8 mm | od 311 zł | 5 oferty | ||
TP-LINK VIGI C230 4 mm | od 229 zł | 2 oferty |