Kamera do monitoringu TP-LINK VIGI C330 2.8 mm
Zdjęcia 4 |
TP-LINK VIGI C330 2.8 mm |
|
Funkcja rozpoznawania i klasyfikacji pojazdów i osób.
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Zasilanie po skrętce: Power over Ethernet EssentialsKluczowe informacje o Power over Ethernet do punktów końcowych sieci
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK VIGI C330 2.8 mm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-LINK Kamera VIGI C330(2.8mm) 3MP Bullet MOTPLKAMP000008 | 307 zł |
TP-LINK Kamera VIGI C330(2.8mm) 3MP Bullet 109052 | 307 zł |
TP-LINK Kamera VIGI C330(2.8mm) 3MP Bullet | 357 zł |
TP-Link VIGI C330 3MP Bullet | 310 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje TP-LINK VIGI C330 2.8 mm
Ceny na TP-LINK VIGI C330 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
TP-LINK VIGI C330 2.8 mm | od 299 zł | 8 oferty | ||
TP-LINK VIGI C330 4 mm | od 289 zł | 8 oferty | ||
TP-LINK VIGI C330 6 mm | od 307 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →