Kamera do monitoringu TP-LINK VIGI C540V
Wideo 1Zdjęcia 4 |
TP-LINK VIGI C540V |
|
Rozpoznawanie osób i pojazdów w kadrze. Ochrona obwodowa. Alarm w przypadku próby zasłonięcia obiektywu aparatu.
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Zasilanie po skrętce: Power over Ethernet EssentialsKluczowe informacje o Power over Ethernet do punktów końcowych sieci
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK VIGI C540V
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link VIGI Zewnętrzna kamera sieciowa PTZ 4 MP z dwoma obiektywami zmien | 719 zł |
TP-LINK Kamera VIGI C540V 4MP Dual-Lens Varied Focal Full-Color MOTPLKAMP0 | 635 zł |
TP-LINK Kamera VIGI C540V 4MP Dual-Lens Varied Focal Full-Color 121475 | 635 zł |
Kamera IP TP-Link Kamera VIGI C540V 4MP Dual-Lens Varied Focal Full-Color | 496 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →