Kamera do monitoringu TP-LINK VIGI C340 4 mm
Zdjęcia 3 |
TP-LINK VIGI C340 4 mm |
|
Funkcja rozpoznawania i klasyfikacji pojazdów i osób.
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Zasilanie po skrętce: Power over Ethernet EssentialsKluczowe informacje o Power over Ethernet do punktów końcowych sieci
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK VIGI C340 4 mm
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-LINK Kamera zewnętrzna Bullet 4MP VIGI C340 4 mm VIGI C340(4mm)(UN) | 278 zł |
TP-LINK Kamera IP 4MP Zewnętrzna VIGI C340(4mm) MOTPLKAMPV00006 | 337 zł |
TP-LINK Kamera IP 4MP Zewnętrzna VIGI C340(4mm) 101161 | 337 zł |
Kamera IP TP-LINK VIGI C340(4mm) 2560 x 1440 | 393 zł |
Kamera IP TP-Link Kamera TP-LINK VIGI C340(4mm) | 278 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje TP-LINK VIGI C340 4 mm
Ceny na TP-LINK VIGI C340 4 mm |
---|---|---|---|---|
TP-LINK VIGI C340 2.8 mm | od 199 zł | 13 oferty | ||
TP-LINK VIGI C340 4 mm | od 278 zł | 13 oferty | ||
TP-LINK VIGI C340 6 mm | od 266 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →