Kamera do monitoringu TP-LINK VIGI C240 2.8 mm
Wideo 1Zdjęcia 3 |
TP-LINK VIGI C240 2.8 mm 2.8 mm4 mm |
|
Funkcja rozpoznawania i klasyfikacji pojazdów i osób.
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Zasilanie po skrętce: Power over Ethernet EssentialsKluczowe informacje o Power over Ethernet do punktów końcowych sieci
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK VIGI C240 2.8 mm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kamera VIGI C24028mm 4MP Dome VIGI C240 (2.8mm) | 335 zł |
Kamera IP TP-LINK VIGI C240(2.8mm) 2560 x 1440 | 393 zł |
Kamera IP TP-Link VIGI C240(2.8mm) | 290 zł |
Kamera TP-LINK VIGI C240(2.8mm) | 307 zł |
TP-Link VIGI C240 | 340 zł |
Kamera TP-LINK VIGI C240(2.8mm) | 525 zł |
TP-LINK VIGI C240, 2,8mm | 359 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje TP-LINK VIGI C240 2.8 mm
Ceny na TP-LINK VIGI C240 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
TP-LINK VIGI C240 2.8 mm | od 290 zł | 7 oferty | ||
TP-LINK VIGI C240 4 mm | od 335 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →