Kamera do monitoringu TP-LINK VIGI C440 2.8 mm
TP-LINK VIGI C440 2.8 mm 2.8 mm4 mm |
|
Funkcja rozpoznawania i klasyfikacji pojazdów i osób.
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Zasilanie po skrętce: Power over Ethernet EssentialsKluczowe informacje o Power over Ethernet do punktów końcowych sieci
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK VIGI C440 2.8 mm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link VIGI C440-W 28 mm 4 MP kolorowa kamera sieciowa z wieżą VIGI C440( | 518 zł |
Kamera IP TP-Link Kamera TP-LINK VIGI C440(2.8mm) | 199 zł |
Tp-Link Kamera Ip 4Mp Vigi C440(2.8mm ) | 272 zł |
Kamera TP-Link VIGI C440 2.8mm - wewnętrzna | 309 zł |
TP-Link TPLINK Kamera IP-VIGI C440 2 8 mm TP-Link8mm 8mm VIGI C440(2.8mm) | 410 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje TP-LINK VIGI C440 2.8 mm
Ceny na TP-LINK VIGI C440 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
TP-LINK VIGI C440 2.8 mm | od 199 zł | 9 oferty | ||
TP-LINK VIGI C440 4 mm | od 239 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →