Kamera Wi-Fi Imou Bullet 2C (IPC-F22P)
Wideo 15Zdjęcia 14 |
Imou Bullet 2C |
|
Kierunkowa kamera monitorująca Imou to rozwiązanie zewnętrzne na styku segmentu podstawowego i średniego cenowego. Plastikowa obudowa modelu posiada szczelną konstrukcję (stopień ochrony IP67) i jest gotowa do pracy w rozszerzonym zakresie temperatur (od -30 do +60°C), co pozwala na użytkowanie na zewnątrz przez cały rok bez obaw o mróz , ciepła lub opadów. Za wysokiej jakości zdjęcia odpowiada matryca 2 MP, zapewniająca rozdzielczość wideo 1920x1080 pikseli przy częstotliwości do 30 kl./s.
Optykę reprezentuje obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm (w sprzedaży są też inne wersje 6 i 3,6 mm) o poziomym kącie widzenia 102 stopnie i 8-krotnym zoomem cyfrowym. Kamera Imou Bullet 2C jest wyposażona w oświetlenie IR o zasięgu do 30 metrów, które zapewni pouczającą obserwację nawet w warunkach słabego oświetlenia. Dodatkowe funkcje to detekcja ruchu, inteligentna detekcja osób, możliwość konfiguracji obszaru zainteresowania (priorytetowa strefa kontroli). Do pierwszego połączenia i późniejszego zarządzania, a także otrzymywania alertów proponuje się zainstalowanie markowej aplikacji na smartfonie. Osobno warto podkreślić dwie opcje przesyłania danych (przez LAN-wire lub przez Wi-Fi), obsługę obu kart pamięci do 256 GB oraz przechowywanie archiwum w „chmurze”.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Imou 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Imou.
Kup Imou Bullet 2C
Wszystkie ceny 23 →IMOU Bullet 2C 2MP | 173 zł |
IMOU Kamera BULLET IPC-F22P MOIMOKAMB00F22P | 200 zł |
Naścienna Imou Bullet IPC-F22P NET-SMH-MO-IMOU-008 | 150 zł |
Kamera IMOU IPC-F22P | 150 zł |
IMOU Kamera BULLET IPC-F22P 55818 | 200 zł |