Kamera do monitoringu TP-LINK VIGI C400HP 4 mm
Wideo 1Zdjęcia 4 |
TP-LINK VIGI C400HP 4 mm 2.8 mm4 mm |
|
Wykrywanie wtargnięcia do strefy, wykrywanie przekroczenia linii. Ostrzeżenie przy próbie zamknięcia obiektywu.
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Zasilanie po skrętce: Power over Ethernet EssentialsKluczowe informacje o Power over Ethernet do punktów końcowych sieci
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK VIGI C400HP 4 mm
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cam TP-Link Turret Network 3MP VIGIC400HP-4 | 197 zł |
Kamera TP-LINK Vigi C400HP-4 | 170 zł |
TP-LINK VIGI C400HP-4 | 169 zł |
Kamera TP-LINK Vigi C400HP-4 | 170 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje TP-LINK VIGI C400HP 4 mm
Ceny na TP-LINK VIGI C400HP 4 mm |
---|---|---|---|---|
TP-LINK VIGI C400HP 2.8 mm | od 189 zł | 14 oferty | ||
TP-LINK VIGI C400HP 4 mm | od 169 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →