Cyfrowy wideorejestrator NVR Tenda N3L-8H
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Tenda N3L-8H na 8 kanałówna 16 kanałów |
|
Przepustowość 60 Mb/s.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tenda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tenda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tenda N3L-8H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tenda NVR 8 Kanały - Nadzór Rejestrator Wideo Obsługa kamery 8MP/6MP/5MP/4 | 333 zł |
Tenda N3L-8H 8-kanałowy sieciowy rejestrator wideo HD | 191 zł |
Tenda N3L-8H 8-kanałowy sieciowy rejestrator wideo | 195 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Tenda N3L-8H
Ceny na Tenda N3L-8H |
---|---|---|---|---|
Tenda N3L-8H | od 191 zł | 3 oferty | ||
Tenda N3L-16H | od 269 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →