Alarm Xiaomi Smart Home Hub 2 (DMWG03LM)
Zdjęcia 8 |
Xiaomi Smart Home Hub 2 |
|
Możesz ustawić scenariusze działania inteligentnego domu. Port RJ-45 do podłączenia do sieci domowej. Procesor 1 GHz i 128 MB pamięci przyspieszają działanie urządzenia w porównaniu do poprzedniej generacji.
Obsługuje Wi-Fi 2,4 i 5 GHz. Komunikacja z czujnikami WiFi jest możliwa za pośrednictwem routera.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Smart Home Hub 2
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Smart Home Hub 2 BHR6765GL Baza Urządzeń Smart Biały | 143 zł |
Centrala Xiaomi Mi Smart Home Hub 2 | 169 zł |
Bramka XIAOMI Smart Home Hub 2 ZNDMWG04LM Wi-Fi/Bluetooth/ZigBee | 160 zł |
Bramka XIAOMI Smart Home Hub 2 ZNDMWG04LM Wi-Fi/Bluetooth/ZigBee BHR6765GL | 160 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →