Rower elektryczny Torpado Apollo 28 2023 frame 54
Zdjęcia 21 |
Torpado Apollo 28 2023 frame 54 rama 50rama 54 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Torpado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Torpado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Torpado Apollo 28 2023 frame 54
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower elektryczny TORPADO Apollo M21 28 cali Czarno-zielony | 5 000 zł |
Rower elektryczny TORPADO Apollo M21 28 cali Czarno-zielony RME23T24554 | 5 000 zł |
Modyfikacje Torpado Apollo 28 2023 frame 54
Ceny na Torpado Apollo 28 2023 frame 54 |
---|---|---|---|---|
Torpado Apollo 28 2023 frame 50 | od 5 000 zł | 3 oferty | ||
Torpado Apollo 28 2023 frame 54 | od 5 000 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →