Patelnia Tognana Fusion Taste W8458X2FUTA 27x17 cm czarny
Zdjęcia 3 |
Tognana Fusion Taste W8458X2FUTA |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tognana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tognana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tognana Fusion Taste W8458X2FUTA 27x17 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tognana Patelnia Fusion Taste 27 cm + deska W8458X2FUTA | 92 zł |
Patelnia TOGNANA Fusion Taste 27 cm | 92 zł |
Tognana, Patelnia Fusion Taste Indukcja + deska | 115 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →