Obudowa Thermaltake Core P6 Tempered Glass zielony (CA-1V2-00MCWN-00)
Wideo 15Zdjęcia 6 | Produkt jest niedostępny 1 269 zł Przeznaczenie: do gier; Typ: Midi Tower; Ustawienie: pionowe; Rodzaj płyty głównej: ATX; Otwarta; Standard zasilacza: ATX; Wymiary (mm): 565x255x530; Waga (kg): 17.84; Materiał: stal; Liczba zatok wewnętrznych 3,5": 4; Liczba zatok wewnętrznych 2,5": 2; Liczba slotów rozszerzeń: 7; Pionowy montaż karty graficznej |
Thermaltake Core P6 Tempered Glass zielony
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:4 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Core P6 Tempered Glass
Ceny na Thermaltake Core P6 Tempered Glass |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Core P6 Tempered Glass biały | od 829 zł | 7 oferty | ||
Thermaltake Core P6 Tempered Glass czarny | od 802 zł | 7 oferty | ||
Thermaltake Core P6 Tempered Glass turkusowy | od 996 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →