Rolki Tempish Wire 3.0 Lady (1000064)
Zdjęcia 14 |
Tempish Wire 3.0 Lady |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Wire 3.0 Lady
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rolki rekreacyjne damskie TEMPISH Wire 3.0 Lady 37 | 499 zł |
Tempish Wire 3.0 Woman Inline Skates Niebieski EU 37 1000064-blue-37 | 391 zł |
Rolki fitness damskie WIRE 3.0 LADY 84mm TEMPISH Blue - 37 | 659 zł |
Rolki rekreacyjne damskie TEMPISH Wire 3.0 Lady | 499 zł |
Rolki Tempish Wire 3.0 W (kolor Niebieski, rozmiar 37) | 586 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →