Zlewozmywak kuchenny Teka Zenit RS15 1B 1D 78 780x520
Zdjęcia 6 |
Teka Zenit RS15 1B 1D 78 |
|
Umywalka na komorze jest wyciszona. Wykonane ze stali nierdzewnej PureLine
Otwór na bateria zaznaczono na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Zenit RS15 1B 1D 78 780x520
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak TEKA Zenit RS15 1B 1D L 78 115100009 Stalowy | 1 894 zł |
Zlewozmywak TEKA Zenit RS15 1B 1D R 78 115100007 Stalowy | 1 749 zł |
Zlewozmywak TEKA Zenit RS15 1B 1D L 78 115100009 Stalowy | 1 894 zł |
TEKA(S)Zlew ZENIT RS15 1B 1D L 78 115100009 L - Zadzwoń - (22) 877 77 77 R | 1 749 zł |
Zlewozmywak TEKA Zenit RS15 1B 1D L 78 115100009 Stalowy | 1 894 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →