Кухонна мийка Teka Zenit RS15 1 1/2B 1D 115130000 1000х520 ліва
Фото 8 |
Teka Zenit RS15 1 1/2B 1D 115130000 1000х520 ліва 1000х520 права |
|
Мийка має звукоізоляцію на чаші. Зроблена з нержавіючої сталі PureLine
Отвір під змішувач намічено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Zenit RS15 1 1/2B 1D 115130000 1000х520 ліва
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew TEKA ZENIT RS15 1,5B 1D R CN | komora LEWA | stal POLEROWANA (1151300 | 2 949 zł |
TEKA(S)Zlew ZENIT RS15 1½B 1D R stal 115130000 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 | 2 559 zł |
TEKA(S)Zlew ZENIT RS15 1½B 1D R stal 115130000 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 | 2 559 zł |
Модификації Teka Zenit RS15 1 1/2B 1D 115130000
Ціни на Teka Zenit RS15 1 1/2B 1D 115130000 |
---|---|---|---|---|
Teka Zenit RS15 1 1/2B 1D 115130000 1000х520 ліва | від 2 559 zł | 3 пропозиції | ||
Teka Zenit RS15 1 1/2B 1D 115130002 1000х520 права | від 2 559 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →