Piekarnik Teka SteakMaster BK-SS (111000026)
Zdjęcia 8 |
Teka SteakMaster BK-SS |
|
Zaawansowany piekarnik wielofunkcyjny z najwyższej półki cenowej, który może zainteresować przede wszystkim miłośników dań mięsnych. TEKA twierdzi, że model został opracowany we współpracy z profesjonalnymi szefami kuchni. Urządzenie posiada zestaw 20 automatycznych programów do przyrządzania mięsa: stek, antrykot, antrykot, hamburger itp. Piekarnik Teka SteakMaster BK-SS jest wyposażony w komorę roboczą o pojemności użytkowej 70 litrów.
Dodatkowe wyposażenie obejmuje system konwekcyjny do wymuszonego obiegu ciepłego powietrza w całej objętości komory, a także grill składający się z dwóch płyt ceramicznych. Panel sterowania składa się z dużego wyświetlacza TFT, przełączników dotykowych oraz dwóch pokręteł. Dostępna jest funkcja blokady, która zapobiega manipulowaniu przez dzieci. W sumie model posiada 12 różnych trybów gotowania, zapewniających różne kombinacje użycia grzałek, grilla, konwekcji itp. Wygodne szyny teleskopowe znajdują się na dwóch poziomach jednocześnie. Drzwi posiadają niezawodne 4-warstwowe przeszklenie, dzięki któremu zawsze będzie chłodno od zewnątrz. Funkcja pirolizy zapewnia najskuteczniejsze czyszczenie ścian komory, natomiast funkcja Hydroclean idealnie nadaje się do szybkiego czyszczenia po prostym gotowaniu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Kup Teka SteakMaster BK-SS
Wszystkie ceny 9 →TEKA Piekarnik TEKA STEAKMASTER BK Czarne szkło | 3 937 zł |
Komfort Piekarnik Teka steakmaster bk | 4 699 zł |
Teka Steakmaster BK Termoobieg Czarny | 3 937 zł |
Piekarnik Teka SteakMaster BK | 3 689 zł |
Piekarnik TEKA Steakmaster BK Elektryczny Czarne szkło | 4 689 zł |