Piekarnik Teka HLC 8440 C BK
Zdjęcia 6 |
Teka HLC 8440 C BK |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka HLC 8440 C BK
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Piekarnik Teka hlc 8440 c bk | 4 399 zł |
Piekarnik TEKA HLC 8440 C BK Elektryczny z mikrofalą Czarne szkło | 4 400 zł |
Teka HLC 8440 C BK Termoobieg Czarny | 4 499 zł |
Piekarnik TEKA HLC 8440 C BK Elektryczny z mikrofalą Czarne szkło | 4 400 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Teka HLC 8440 C BK
Ceny na Teka HLC 8440 C BK |
---|---|---|---|---|
Teka HLC 8440 C WH | od 3 500 zł | 9 oferty | ||
Teka HLC 8440 C BK | od 4 399 zł | 9 oferty | ||
Teka HLC 8440 C ST | od 4 099 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →