Духова шафа Teka HLB 8400 P WH (111000007)
Фото 12 |
Teka HLB 8400 P WH |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka HLB 8400 P WH
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piekarnik TEKA HLB 8400 P WH Elektryczny Biały A+ | 2 620 zł |
Piekarnik elektryczny TEKA HLB 8400 P WH | 2 554 zł |
Teka Hlb 8400 P 71l Multifunction Oven Biały 60 cm 111000007 | 2 283 zł |
Модификації Teka HLB 8400 P WH
Ціни на Teka HLB 8400 P WH |
---|---|---|---|---|
Teka HLB 8400 P WH | від 2 283 zł | 6 пропозицій | ||
Teka HLB 8400 P ST | від 2 167 zł | 3 пропозиції | ||
Teka HLB 8400 P BK | від 2 218 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →