Stojak do TV TECHLY ICA-TR18SAM (105209)
Zdjęcia 11 |
TECHLY ICA-TR18SAM |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TECHLY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TECHLY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-TR18SAM
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TECHLY TV ICA-TR18SAM trójnożna podstawka do telewizora LCD/LED/plazmowego | 594 zł |
IC INTRACOM techly 35 kg 65" 200 x 200 mm | 594 zł |
Techly Stojak podłogowy do tv 45-65 cali 32kg drewno AJTEYT000105209 | 682 zł |
Techly 105209 Stojak podłogowy TV LED/LCD 45-65 cali 32kg, tripod, drewno | 709 zł |
Techly Stojak podłogowy do tv 45-65 cali 32kg drewno 97382 | 682 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →