Uchwyt ścienny TECHLY ICA-LCD 105BK (301511)
Zdjęcia 4 |
TECHLY ICA-LCD 105BK |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TECHLY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TECHLY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-LCD 105BK
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Techly Uchwyt ścienny ICA-LCD-105BK 13'' - 30'' | 185 zł |
Techly Uchwyt Ścienny Tv 13'-30'; 15Kg, Obrotowy | 185 zł |
Uchwyt do TV TECHLY ICA-LCD-105BK (nośność 15kg \13 - 30 cali) | 187 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →