Stojak do TV TECHLY ICA-TR17T2 (108002)
Zdjęcia 7 |
TECHLY ICA-TR17T2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TECHLY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TECHLY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-TR17T2
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TECHLY 108002 Statyw Uniwersalny stojak na podłogę 17-60" Czarny | 320 zł |
Techly 108002 Stojak do telewizora LED/LCD/PDP, 17-60'', 35kg, tripod, reg | 309 zł |
TECHLY Stojak podłogowy ICA-TR17T2 | 334 zł |
Techly Stojak podłogowy ICA-TR17T2 17'' - 60'' | 285 zł |
Stojak Podłogowy Techly LCD/LED Tripod 17'-60' 35kg | 320 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →