Plecak Tatonka Yukon X1 85+10 95 l
Zdjęcia 7 |
Tatonka Yukon X1 85+10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tatonka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tatonka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tatonka Yukon X1 85+10 95 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tatonka Yukon X1 8510 Plecak trekkingowy Mixed czarny 85 L10 L 1348 | 1 419 zł |
Tatonka Yukon X1 85+10 Plecak 86 cm stone grey olive - Unisex - Dorośli,Da | 1 440 zł |
Tatonka Tatonka Yukon X1 85+10 Black UNI Outdoor plecak Black 1348.040 | 1 339 zł |
Tatonka Yukon X1 8510 plecak trekkingowy z dostępem z przodu i regulowanym | 1 278 zł |
Tatonka Yukon X1 85+10 Plecak 86 cm black - Unisex - Dorośli,Damy,Mężczyźn | 1 440 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →