Torba Stanley 1-96-193
Zdjęcia 7 |
Stanley 1-96-193 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-96-193
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley 600 Denier Torba Narzędziowa Czarny/Żółty 447 x 262 x 251 cm 1-96- | 105 zł |
Stanley 1-96-193 | 143 zł |
Torba narzędziowa STANLEY 1-96-193 | 116 zł |
Stanley Stanley Torba narzędziowa 16' multipurpose | 139 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości skrzynki narzędziowej Stanley 1-96-193:
- Twardy wodoodporny spód
PolecamyPorównaj w tabeli →