Ekspres do kawy Smeg DCF02PGEU jasnozielony
Zdjęcia 6 |
Smeg DCF02PGEU jasnozielony |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg DCF02PGEU jasnozielony
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg Drip Coffee Machine - Pastel Green DCF02PGUK | 1 050 zł |
Ekspres przelewowy 50's style Pastelowa zieleń Smeg (DCF02PGEU) --- OFICJA | 979 zł |
Smeg DCF02PGEU | 806 zł |
Ekspres SMEG DCF02PGEU | 755 zł |
Smeg Dcf02 50s Style Drip Coffee Maker Zielony One Size / EU Plug DCF02PGE | 765 zł |
Smeg DCF02PGEU ekspres do kawy z filtrem stal nierdzewna 18/8 10 filiżanek | 812 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Smeg DCF02PGEU:
- Blokada kapania
- Wskaźnik odkamieniania
Modyfikacje Smeg DCF02PGEU
Ceny na Smeg DCF02PGEU |
---|---|---|---|---|
Smeg DCF02CREU beżowy | od 761 zł | 17 oferty | ||
Smeg DCF02WHEU biały | od 750 zł | 15 oferty | ||
Smeg DCF02BLEU czarny | od 765 zł | 21 oferta | ||
Smeg DCF02RDEU czerwony | od 750 zł | 11 oferty | ||
Smeg DCF02PGEU jasnozielony | od 755 zł | 6 oferty | ||
Smeg DCF02PKEU różowy | od 806 zł | 3 oferty | ||
Smeg DCF02SSEU stal nierdzewna | od 639 zł | 16 oferty | ||
Smeg DCF02GREU szary | od 802 zł | 11 oferty | ||
Smeg DCF02PBEU turkusowy | od 764 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →