Ekspres do kawy Smeg ECF01PBEU turkusowy
Zdjęcia 4 |
Smeg ECF01PBEU turkusowy |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg ECF01PBEU turkusowy
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg ECF01PBEU ECF01PBEU ekspres do kawy - pastelowy niebieski ECF01PBUS | 1 528 zł |
SMEG ECF01PBEU Pastelowy błękit | 995 zł |
Ekspres SMEG ECF01PBEU | 1 307 zł |
Ekspres kolbowy 50's style Pastelowy błękit Smeg (ECF01PBEU) --- OFICJALNY | 1 199 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Smeg ECF01PBEU
Ceny na Smeg ECF01PBEU |
---|---|---|---|---|
Smeg ECF01CREU beżowy | od 1 526 zł | 15 oferty | ||
Smeg ECF01WHEU biały | od 1 417 zł | 17 oferty | ||
Smeg ECF01BLEU czarny | od 1 499 zł | 15 oferty | ||
Smeg ECF01RDEU czerwony | od 1 418 zł | 9 oferty | ||
Smeg ECF01PGEU jasnozielony | od 1 526 zł | 13 oferty | ||
Smeg ECF01PBEU turkusowy | od 995 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →