Ekspres do kawy Smeg DCF02WHEU biały
Zdjęcia 6 |
Smeg DCF02WHEU biały |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg DCF02WHEU biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg DCF02WHUK ekspres do kawy pojemność 10 filiżanek tryb automatycznego | 979 zł |
Ekspres przelewowy Smeg DCF02WHEU 50's Retro Style - biały | 879 zł |
SMEG 50's Style | 764 zł |
Ekspres do kawy przelewowy Smeg 50's Style biały DCF02WHEU | 813 zł |
Ekspres przelewowy 50's style Biały Smeg (DCF02WHEU) --- OFICJALNY SKLEP S | 979 zł |
pokaż 5 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Smeg DCF02WHEU:
- Blokada kapania
- Wskaźnik odkamieniania
Modyfikacje Smeg DCF02WHEU
Ceny na Smeg DCF02WHEU |
---|---|---|---|---|
Smeg DCF02CREU beżowy | od 761 zł | 17 oferty | ||
Smeg DCF02WHEU biały | od 764 zł | 12 oferty | ||
Smeg DCF02BLEU czarny | od 799 zł | 18 oferty | ||
Smeg DCF02RDEU czerwony | od 761 zł | 11 oferty | ||
Smeg DCF02PGEU jasnozielony | od 765 zł | 5 oferty | ||
Smeg DCF02PKEU różowy | od 806 zł | 3 oferty | ||
Smeg DCF02SSEU stal nierdzewna | od 639 zł | 16 oferty | ||
Smeg DCF02GREU szary | od 802 zł | 11 oferty | ||
Smeg DCF02PBEU turkusowy | od 764 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →