Skullcandy Indy Evo
Wideo 13Zdjęcia 17 |
Skullcandy Indy Evo |
|
Spektakularne słuchawki dokanałowe True Wireless (TWS) o długim czasie odtwarzania z ochroną przed kurzem i wodą dla aktywnych użytkowników. Producent pozycjonuje je jako produkt ze średniej półki cenowej roku 2020, przeznaczony dla młodzieży. Będzie dobrym prezentem dla nastolatków i młodzieży poniżej 30 roku życia. Dostępna w sześciu żywych kolorach. Charakteryzują się oryginalnym wyglądem zewnętrznym, który może przyciągnąć uwagę i zmienić słuchawki Skullcandy Indy Evo w efektowny dodatek, który z powodzeniem uzupełnia stylowy wygląd.
Dzięki wodoodpornej / pyłoszczelnej konstrukcji IP55 i pewnemu dopasowaniu do przewodu słuchowego model ten jest idealnym wyborem do treningu siłowego na siłowni, biegania i innych zajęć sportowych. Wyposażony w dynamiczne przetworniki o średnicy 6 mm, zdolne do wysokiej jakości odtwarzania utworów muzycznych wszystkich popularnych gatunków i trendów. Wbudowane mikrofony i cyfrowa redukcja szumów zapewniają dokładne przechwytywanie głosu w celu komunikacji bez użycia rąk z abonentami komórkowymi. Niezawodne połączenie bezprzewodowe ze smartfonem, tabletem lub laptopem odbywa się za pośrednictwem energooszczędnego interfejsu Bluetooth 5.0. Wbudowane akumulatory zapewniają do 6 h pracy na baterii, a użycie etui ładującego wydłuża ten czas do 30 h.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Skullcandy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Skullcandy.
Kup Skullcandy Indy Evo
Wszystkie ceny 9 →Skullcandy Indy Evo słuchawki douszne Bluetooth z mikrofonem odporne na po | 135 zł |
Słuchawki dokanałowe SKULLCANDY Indy Evo Czerwony | 370 zł |
Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy S2IVW-N740 Bluetooth Wodo Pyłoszczelne | 299 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Skullcandy Indy Evo True Black S2IVW-N740 | 195 zł |
Słuchawki dokanałowe SKULLCANDY Indy Evo Czerwony | 370 zł |