Słuchawki
Skullcandy Mod True Wireless
Wideo 6Zdjęcia 10 |
Skullcandy Mod True Wireless |
|
Tryb przejrzystości, długi czas pracy baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Skullcandy Mod True Wireless
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SKULLCANDY Bezprzewodowe słuchawki douszne Mod True - prawdziwa czerń S2FY | 247 zł |
Skullcandy Mod - true wireless earphones with mic | 308 zł |
Skullcandy słuchawki Skullcandy Mod True Black Black | 281 zł |
Słuchawki Skullcandy MOD (S2FYW-P740) Czarna | 228 zł |
słuchawki Skullcandy Mod True Black Black | 256 zł |
Skullcandy Mod | 249 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →