Skullcandy Dime
Wideo 5Zdjęcia 88 |
Skullcandy Dime |
|
Niedrogie słuchawki douszne TWS wprowadzone przez amerykańską markę Skullcandy w 2021 roku. Dzięki bezpiecznemu dopasowaniu, ochronie IPX 4 i kompaktowej obudowie z paskiem na klucze, ten model jest idealny do codziennego użytku i treningu. Dostępna w 7 kolorach: zielonym, czerwonym, pomarańczowym, niebieskim, niebieskim, czarnym i szarym - nie sposób pomylić się przy wyborze. Sercem słuchawek są 16-omowe przetworniki o średnicy 6 mm, które zapewniają charakterystyczny dźwięk Skullcandy bez zniekształceń basów.
Obsługa tylko standardowego kodeka SBC nieco smaruje scenę dźwiękową na złożonych kompozycjach, ale nie ma oczywistych skarg na dźwięk Skullcandy Dime. Ale autonomia "czaszek" jest przeciętna - 3,5 godziny z wbudowanymi bateriami i do 12 godzin z obsługą obudowy. Etui jest ładowane przez microUSB, ale dołączony kabel ma bardzo wygodne złącze USB A, które można włożyć w dowolną stronę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Skullcandy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Skullcandy.
Kup Skullcandy Dime
Wszystkie ceny 14 →Skullcandy S2DMW-P751 Słuchawki Bezprzewodowe Szary/Niebieski | 131 zł |
Skullcandy Dime | 165 zł |
Słuchawki dokanałowe SKULLCANDY Dime Niebiesko-szary | 146 zł |
Dokanałowe Skullcandy Dime True Wireless szaro-niebieski SL-BT-SKC-0006 | 160 zł |
Skullcandy słuchawki Skullcandy Dime True Wireless Light Grey/Blue | 175 zł |