Soundcore Sport X10
Wideo 16Zdjęcia 17 |
Soundcore Sport X10 |
|
Trwałe wodoodporne bezprzewodowe słuchawki douszne TWS przeznaczone dla użytkowników sportowych. Wyposażone w system mikrofonów (3 sztuki w każdej wkładce dousznej) do wyraźnego przechwytywania głosu, obsługują technologię aktywnej redukcji szumów (ANC). Pozycjonowany jako produkt z najwyższej półki 2023 ze średniej półki dla użytkowników, którzy chcą solidnego osobistego głośnika na każdą pogodę z oryginalnym obrotowym zaczepem na ucho.
Słuchawki ANKER SoundCore Sport X10 idealnie nadają się do uprawiania sportu, dancesportu, stretchingu, kształtowania sylwetki, crossfitu i innych aktywnych aktywności fizycznych. Dzięki pojemnym akumulatorom oraz zastosowaniu zaawansowanych technologii oszczędzania energii, mogą pracować w trybie odtwarzania muzyki do 8 h. Słuchawki odtwarzają szerokie pasmo przenoszenia (20-20000 Hz) i oprócz standardowego SBC obsługują ulepszony kodek audio AAC. Dzięki klasie wodoodporności IPX7 są odporne na pot i ulewny deszcz. Wbudowany mikrofon jest wiatroodporny i obsługuje cyfrową technologię redukcji szumów ENC dla połączeń głosowych w jakości HD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Soundcore 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Soundcore.
Kup Soundcore Sport X10
Wszystkie ceny 26 →Anker Wireless headset Sport X10 black A3961 | 472 zł |
SOUNDCORE Słuchawki bezprzewodowe SOUNDCORE Sport X10 Biały | 369 zł |
Dokanałowe Soundcore Sport X10 Białe SL-BT-ANKR-041 | 369 zł |
Słuchawki Anker Soundcore Sport X10 (A3961G91) | 388 zł |
Soundcore Sport X10 Dokanałowe Bluetooth 5.2 Czarny | 369 zł |