Wędzisko Shimano Zodias 270H-2 (20ZODIAS270H2)
Shimano Zodias 270H-2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shimano 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shimano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shimano Zodias 270H-2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wędka SHIMANO Zodias Casting 2.13m / 10-30g | 560 zł |
Wędka SHIMANO Zodias Casting 2.13m / 10-30g 20ZODIAS270H2 | 560 zł |
Shimano Fishing Zodias Spinning Rod Czarny 2.13 m / 10-30 g 20ZODIAS270H2 | 695 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →