Opona letnia Semperit Van-Life 3 195/70 R15C 104S
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Van-Life 3 195/70 R15C 104S 195/70 R15 104 S |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Van-Life 3 195/70 R15C 104S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEMPERIT Opony letnie 195/70 R 15 C TL 104/102S VAN-LIFE 3 8PR BSW 0452331 | 463 zł |
Opona Semperit 195/70R15C Van-Life 3 104/102S - opony dostawcze 452331 | 439 zł |
Semperit Van-Life 3 (195/70 R15 104/102S) 04523310000 | 453 zł |
Semperit Van-Life 3 ( 195/70 R15C 104/102S 8PR ) | 373 zł |
Modyfikacje Semperit Van-Life 3 195/70 R15C 104S
Ceny na Semperit Van-Life 3 195/70 R15C 104S |
---|---|---|---|---|
Semperit Van-Life 3 195/70 R15C 104S | od 404 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →