Opona zimowa Semperit Van-Grip 205/65 R15C 102T
Wybierz rozmiar opony
Semperit Van-Grip 205/65 R15C 102T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Van-Grip 205/65 R15C 102T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit Van-Grip (205/65 R15 102/100T) 04578620000 | 536 zł |
Semperit Van-Grip ( 205/65 R15C 102/100T 6PR ) 04578620000 | 538 zł |
Semperit Van-Grip ( 205/65 R15C 102/100T 6PR ) | 544 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →