Opona letnia Semperit Van-Life 2 205/65 R16C 107T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Van-Life 2 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Van-Life 2 205/65 R16C 107T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit Van-Life 2-205/65R16 107T - letnia opona | 896 zł |
Semperit Van-Life 2 (205/65 R16 107/105T) 04521200000 | 753 zł |
Semperit Van-Life 2 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczone 103T ) | 823 zł |
Semperit Van-Life 2 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczone 103T ) | 832 zł |
Modyfikacje Semperit Van-Life 2 205/65 R16C 107T
Ceny na Semperit Van-Life 2 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Semperit Van-Life 2 205/65 R16C 107T | od 753 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →