Opona zimowa Semperit Speed-Grip 3 195/45 R16 84H
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Speed-Grip 3 195/45 R16 84H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Speed-Grip 3 195/45 R16 84H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit Speed-Grip 3 (195/45 R16 84H) 03735050000 | 447 zł |
Semperit Speed-Grip 3 ( 195/45 R16 84H XL ) | 455 zł |
Semperit Speed-Grip 3 ( 195/45 R16 84H XL ) 03735050000 | 450 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →