Opona całoroczna Semperit Van-AllSeason 215/60 R17C 109T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Van-AllSeason 215/60 R17C 109T 215/60 R17 109 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Van-AllSeason 215/60 R17C 109T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEMPERIT Opony 215 60 R17 109 T Ganzjahresreifen LLKW 0452312000 | 911 zł |
Semperit Van-All Season (215/60 R17 109/107T) 04523120000 | 781 zł |
Semperit Van-All Season ( 215/60 R17C 109/107T 8PR podwójnie oznaczone 104 | 778 zł |
Semperit Van-All Season ( 215/60 R17C 109/107T 8PR podwójnie oznaczone 104 | 763 zł |
Modyfikacje Semperit Van-AllSeason 215/60 R17C 109T
Ceny na Semperit Van-AllSeason 215/60 R17C 109T |
---|---|---|---|---|
Semperit Van-AllSeason 215/60 R17C 109T | od 764 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →