Opona letnia Semperit Comfort-Life 165/80 R13 87T
Wybierz rozmiar opony
Semperit Comfort-Life 165/80 R13 87T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Comfort-Life 165/80 R13 87T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit Comfort-Life (165/80 R13 87T) 03728600000 | 452 zł |
Semperit Comfort-Life ( 165/80 R13 87T XL ) | 438 zł |
Semperit Comfort-Life ( 165/80 R13 87T XL ) 03728600000 | 434 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →