Karta pamięci SanDisk Ultra SD UHS-I Class 10 256 GB (SDSDUNC-256G-GN6IN)
SanDisk Ultra SDXC UHS-I Class 10 256Gb 256 GB512 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra SD UHS-I Class 10 256 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra 256 GB SDXC 150 MB/s SDSDUNC-256G-GN6IN | 124 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra SDXC 256 GB 150 MB/s C10 UHS-I SDSDUNC | 130 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra 256GB SDXC | 124 zł |
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 256GB 150MB/s | 124 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje SanDisk Ultra SD UHS-I Class 10
Ceny na SanDisk Ultra SD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra SD UHS-I Class 10 256 GB | od 124 zł | 11 oferty | ||
SanDisk Ultra SD UHS-I Class 10 512 GB | od 215 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →