Karta pamięci SanDisk Nintendo Switch microSDXC Fortnite Edition 256 GB (SDSQXAO-256G-GN6ZG)
Zdjęcia 4 |
SanDisk Nintendo Switch microSDXC Fortnite Edition 256Gb 128 GB256 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Nintendo Switch microSDXC Fortnite Edition 256 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandisk Fortnite SDSQXAO-256G-GN6ZG Microsd Różowy 256 GB | 144 zł |
SanDisk Nintendo Switch microSD - 100MB/s - 256GB - Fortnite Edition | 197 zł |
Karta pamięci SANDISK 256GB microSDXC do Nintendo Switch Fortnite Edition | 204 zł |
Karta SanDisk Nintendo Switch Fortnite MicroSDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U3 | 198 zł |
SanDisk MicroSDXC™ UHS-I Card for Nintendo Switch™ - 256GB - SDSQXAO-256G- | 240 zł |
Modyfikacje SanDisk Nintendo Switch microSDXC Fortnite Edition
Ceny na SanDisk Nintendo Switch microSDXC Fortnite Edition |
---|---|---|---|---|
SanDisk Nintendo Switch microSDXC Fortnite Edition 128 GB | od 88 zł | 8 oferty | ||
SanDisk Nintendo Switch microSDXC Fortnite Edition 256 GB | od 144 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →