Карта пам'яті SanDisk Nintendo Switch microSDXC Fortnite Edition 128 ГБ (SDSQXAO-128G-GN6ZG)
Фото 4 |
SanDisk Nintendo Switch microSDXC Fortnite Edition 128Gb 128 ГБ256 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Nintendo Switch microSDXC Fortnite Edition 128 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sandisk Fortnite SDSQXAO-128G-GN6ZG Microsd Czarny 128 GB | 89 zł |
SanDisk Nintendo Switch microSD - 100MB/s - 128GB - Fortnite Edition | 97 zł |
Karta pamięci SANDISK microSDXC 128GB Fortnite Skull Trooper | 130 zł |
Karta pamięci SANDISK microSDXC 128GB Fortnite Skull Trooper 215474 | 130 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації SanDisk Nintendo Switch microSDXC Fortnite Edition
Ціни на SanDisk Nintendo Switch microSDXC Fortnite Edition |
---|---|---|---|---|
SanDisk Nintendo Switch microSDXC Fortnite Edition 128 ГБ | від 89 zł | 8 пропозицій | ||
SanDisk Nintendo Switch microSDXC Fortnite Edition 256 ГБ | від 145 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →