SSD Samsung T7 Shield MU-PE1T0S 1 TB
Wideo 24Zdjęcia 21 |
Samsung MU-PE1T0S |
|
Szybki, schludny, nowoczesny i bezpiecznie chroniony przenośny dysk SSD profesjonalnej klasy z imponującym 1 terabajtem pamięci. Uznana przez producenta za standard branżowy, na którym mogą polegać zarówno profesjonalni filmowcy, jak i reżyserzy, w kampanii występuje dyrektor generalny Blackmagic Design, Grant Petty. Rama Samsung T7 Shield pokryta jest zaawansowanym technologicznie pancerzem, pod którym ukryty jest dodatkowy materiał pochłaniający ciepło, mający za zadanie odciążyć kontroler sterujący.
Firma twierdzi, że dysk SSD przeszedł rygorystyczne testy wytrzymałościowe, w wyniku których uzyskał certyfikat zgodny z wojskowo-przemysłową normą MIL-STD-810H i otrzymał dość wysoką klasę ochrony przed kurzem i wilgocią IP65. Oznacza to, że teoretycznie wytrzyma nawet krótkotrwałe zanurzenie w basenie bez utraty danych. Do przesyłania danych dysk wyposażono w dwukierunkowe złącze USB z interfejsem 3.2 Gen 2x2, co ułatwia podłączenie do większości nowoczesnych urządzeń przenośnych i stacjonarnych.
Deklarowana przez producenta prędkość sekwencyjnego odczytu/zapisu wynosi 1050/1000 MB/s: powinno to wystarczyć do bezpośredniej pracy z projektami w warunkowym Abletonie lub nagrywania wideo 12K kamerą Blackmagic URSA Mini Pro. Oprócz platformy Windows producent obiecuje pełną kompatybilność z różnego rodzaju gadżetami mobilnymi i stacjonarnymi pracującymi pod kontrolą systemów operacyjnych MacOS, iOS i Android. Jedynym warunkiem jest obsługa odpowiedniej wersji interfejsu USB i użycie aktualnego kabla. Producent kładzie szczególny nacisk na ten ostatni czynnik, gdyż niektórzy użytkownicy byli niezadowoleni z szybkości napędu, gdyż zastosowali kable wątpliwej jakości, od nieznanych producentów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung T7 Shield MU-PE1T0S 1 TB
Wszystkie ceny 70 →Samsung T7 Shield przenośny SSD 1 TB zewnętrzny dysk SSD USB 32 generacji | 448 zł |
SAMSUNG Dysk zewnętrzny SSD SAMSUNG MU-PE1T0S/EU T7 Shield Czarny 1TB | 419 zł |
Samsung Dysk SSD T7 Shield 1TB USB 3.2, beżowy DGSAMZGT10T7SHG | 734 zł |
Samsung Portable SSD T7 Shield 1TB czarny HD-SSDZ-SAM-045 | 499 zł |
Samsung Samsung Przenośne SSD T7 Shield USB 3.2 1TB MU-PE1T0S/EU | 559 zł |
Modyfikacje Samsung T7 Shield MU-PE1T0S
Ceny na Samsung T7 Shield MU-PE1T0S |
---|---|---|---|---|
Samsung T7 Shield MU-PE1T0S 1 TB | od 394 zł | 72 oferty | ||
Samsung T7 Shield MU-PE2T0S 2 TB | od 699 zł | 81 oferta | ||
Samsung T7 Shield MU-PE4T0S 4 TB | od 1 347 zł | 23 oferty |